Back to Top

Mecz pomiędzy Stal Mielec - Jagiellonia, wynik końcowy 3-2

Spotkanie Stal Mielec kontra Jagiellonia zakończone wynikiem 3-2 dnia 2024-05-04 18:00

Mecz pomiędzy Stalą Mielec a Jagiellonią był prawdziwą lekcją futbolu, która rozegrała się na Stadionie Miejskim w Mielcu. Drużyny zaprezentowały się z wielką determinacją, a emocje sięgały zenitu. Po pełnych zwrotów akcji 90 minutach gry zwycięstwo odniosła Stal Mielec, pokonując Jagiellonię wynikiem 3-2. Spotkanie to miało miejsce w ramach 31. kolejki Ekstraklasy, a pamiętny mecz odbył się 4 maja o godzinie 18:00.

Stal Mielec vs Legia Warszawa, wynik 1-3

Stal Mielec kontra Legia Warszawa, wynik meczu - 1-3

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy Stalą Mielec a Legią Warszawa, rozegrany na Stadionie Miejskim w Mielcu, był pełen emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie to drużyna Legii Warszawa wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy z wynikiem 3-1. Mecz ten miał miejsce 28 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00 w ramach 30. kolejki Ekstraklasy, a wynik na przerwę wskazywał remis 1-1.

Warta Poznań vs Stal Mielec, wynik końcowy 5-2

Mecz Warta Poznań kontra Stal Mielec, wynik 5-2

Warta Poznań podejmowała Stal Mielec w emocjonującym starciu na Stadionie Respect Energy w ramach 29. kolejki Ekstraklasy. Mecz, który odbył się dokładnie tydzień temu, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5-2, mimo wyrównanego stanu 2-2 na przerwę.

Stal Mielec - Widzew Łódź 0-0

Stal Mielec vs Widzew Łódź, wynik spotkania - 0-0

W dniu 13 kwietnia 2024 roku na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stal Mielec i Widzew Łódź. Pomimo dużego zaangażowania obu zespołów, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mimo braku bramek, emocje sięgały zenitu, a kibice mogli śledzić dynamiczną grę obu ekip. Jak przebiegała rywalizacja na boisku? Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego starcia!

Mecz Stal Mielec vs Lech Poznan 0-0

Mecz między Stal Mielec i Lech Poznan zakończony wynikiem 0-0 dnia 2024-04-01 13:00

W sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Stali Mielec i Lecha Poznań w ramach 26. kolejki Ekstraklasy. Mimo zaciętej rywalizacji i dużego zaangażowania obu ekip, ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0, pozostawiając kibiców z napiętymi nerwami do ostatniego gwizdka sędziego.

Korona Kielce - Stal Mielec, wynik końcowy 1-0

Korona Kielce - Stal Mielec, wynik spotkania 1-0

W dniu 6 kwietnia 2024 roku na Suzuki Arena odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Korony Kielce i Stali Mielec. Mecz ten przyniósł wiele emocji oraz jedno bramkowe trafienie, które zadecydowało o losach spotkania. Czytelnicy mogą spodziewać się szczegółowej relacji z tego starcia, które miało miejsce zaledwie dwa dni temu.

Stal Mielec vs Lech Poznan 0-0

Stal Mielec vs Lech Poznan, wynik spotkania: 0-0

W najnowszym spotkaniu Ekstraklasy drużyny Stali Mielec i Lecha Poznań zmierzyły się na boisku, dając kibicom emocjonujące widowisko. Mecz zakończył się remisem 0-0, a żadna z ekip nie zdołała znaleźć drogi do siatki rywala. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim w Mielcu o godzinie 13:00 dnia 1 kwietnia 2024 roku.

Zaglebie Lubin vs Stal Mielec, wynik końcowy 0-0

Spotkanie Zaglebie Lubin vs Stal Mielec na stadionie Stadion Zagłębia Lubin - 0-0

W meczu pomiędzy Zaglebie Lubin a Stal Mielec, który odbył się 15 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na Stadionie Zagłębia Lubin, obie drużyny podzieliły się punktami, remisując 0-0. Spotkanie w ramach 25. kolejki Ekstraklasy nie przyniosło klarownego zwycięzcy, pozostawiając kibiców z napięciem oczekujących na kolejne emocje.

Radomiak Radom kontra Stal Mielec zakończony wynikiem 2-1

Spotkanie między Radomiak Radom i Stal Mielec na obiekcie Stadion im. Braci Czachorów dnia 2024-03-04 18:00: 2-1

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Radomiaka Radom i Stali Mielec. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie im. Braci Czachorów, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Radomiaka 1-0, a ostateczny rezultat został ustalony po pełnym 90-minutowym pojedynku.

Stal Mielec kontra Ruch Chorzów wynik 3-1

Mecz Stal Mielec kontra Ruch Chorzów, wynik końcowy 3-1

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Stali Mielec i Ruchu Chorzów. Stal Mielec wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali wynikiem 3-1. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-0, co pozwoliło im utrzymać przewagę do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz odbył się w ramach 24. kolejki Ekstraklasy.