Mecz Jagiellonia - Stal Mielec zakończony wynikiem 4-0

W niedzielnym spotkaniu ligowym Ekstraklasy drużyna Jagiellonii podejmowała na własnym boisku ekipę Stali Mielec. Mecz zakończył się imponującym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali rezultatem 4-0. Już w pierwszej połowie Jagiellonia zdobyła dwie bramki, a po przerwie podwyższyła prowadzenie. Całe spotkanie było pełne emocji, a sędzią tego meczu był Szymon Marciniak z Polski. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim.

Rozpoczęcie meczu

Mecz rozpoczął się o godzinie 19:30 na stadionie miejskim w meczu pomiędzy drużynami Jagiellonia i Stal Mielec w ramach 14. kolejki Ekstraklasy.

Pierwsza połowa

Pierwsza połowa była bardzo dynamiczna. K. Hansen otworzył wynik dla Jagiellonii strzelając bramkę w 19. minucie, po czym B. Wdowik podwyższył prowadzenie drużyny w 23. minucie. Przerwa kończyła się wynikiem 2-0.

Druga połowa

Druga połowa była równie emocjonująca. Dominik Marczuk otrzymał żółtą kartkę w 50. minucie, a Rafael Santos z drużyny Stal Mielec otrzymał kartkę w 58. minucie. Mimo zażartej rywalizacji, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki w tej części meczu.

Drugie trafienie

Mimo starań obu drużyn, to Jagiellonia ponownie zdobyła bramkę w 79. minucie, a tym razem M. Matras wpisał się na listę strzelców. Kolejną bramkę zdobył B. Wdowik w 83. minucie, ustalając wynik na 4-0.

Podsumowanie

Sędzia Szymon Marciniak poprowadził mecz bez większych kontrowersji, a obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry.

Jagiellonia wygrywa zdecydowanie 4-0 i zasłużenie zgarnia trzy punkty. Ich następne mecze to starcia z Resovią Rzeszów, Koroną Kielce i Piastem Gliwice. Stal Mielec natomiast zmierzy się z Garbarnią Kraków, Górnikiem Zabrze i Pogonią Szczecin.