Dnia 2023-08-12 13:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbyło się spotkanie między Stal Mielec i Slask Wroclaw - 3-1

Dnia 2023-08-12 13:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec i Slask Wroclaw.

Pierwsza połowa meczu między Stal Mielec oraz Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: K. Hinokio 45' 1-0 M. Trąbka K. Hinokio 53' 2-0 M. Trąbka 55' 3-0 M. Domański Erik Expósito 90' 3-1

Żółte kartki Stal Mielec: M. Ehmann 39' K. Pajnowski 90' K. Getinger 90'

Żółte kartki Slask Wroclaw: A. Petkov 18'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Jakubik. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Stal Mielec zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Slask Wroclaw z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Jagiellonia.

W dzisiejszych czasach wielu fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak M. Ehmann A. Petkov nierzadko zaserwowały wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy bezlitosne faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między zawodnikami z ligi zdarzają się zaciekłe, nie często zdarza się, że zmagania męczą. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich oraz śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Stal Mielec oraz Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.