Mecz między Górnik Łęczna i Stal Mielec zakończony wynikiem 2-0 na stadionie Stadion Górnik dnia 2022-02-26 16:30

Górnik Łęczna kontra Stal Mielec 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna a Stal Mielec zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-02-26 16:30 na stadionie Stadion Górnik odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Stal Mielec.

Gole strzelali: J. Gol 23' 1-0 D. Gąska 32' 2-0 J. Eyenga-Lokilo

Żółte kartki Górnik Łęczna: Janusz Gol 52' Jason Lokilo 80' Bartosz Rymaniak 84'

Żółte kartki Stal Mielec: Mateusz Żyro 84'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Stal Mielec z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Radomiak Radom.

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi ekscytujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Janusz Gol Mateusz Żyro nieustannie serwują swoim fanom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, idealne gole oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę potyczki między graczami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się, że zmagania męczą fana. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich orazoglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Górnik Łęczna oraz Stal Mielec z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Górnik.