Dnia 2022-02-05 14:00 na stadionie Stadion MOSiR miało miejsce spotkanie Stal Mielec vs Gornik Zabrze: 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Stal Mielec a Gornik Zabrze wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-02-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Stal Mielec i Gornik Zabrze.

Gole strzelali: G. Tomasiewicz 45' 1-0 B. Nowak 52' 1-1 L. Podolski 85' 1-2

Żółte kartki Stal Mielec: Grzegorz Tomasiewicz 34' Arkadiusz Kasperkiewicz 54'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Krzysztof Kubica 14' Dariusz Pawłowski 30' Adrian Gryszkiewicz 43' Rafał Janicki 54' Alasana Manneh 80'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter meczu to Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Stal Mielec zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Górnik Łęczna a Gornik Zabrze zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Raków Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu z entuzjazmem śledzi bardzo fascynujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Grzegorz Tomasiewicz Krzysztof Kubica częstokroć zagwarantowały fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania między drużynami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa, iż widowiska męczą. Często trafiamy na ostre faule, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iśledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Stal Mielec i Gornik Zabrze oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR.