Mecz Radomiak Radom vs Stal Mielec zakończony wynikiem 1-0

W dniu 2023-02-05 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom i Stal Mielec.

Pierwsza połowa meczu między Radomiak Radom oraz Stal Mielec zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Raphael Rossi 23' 1-0 Roberto Alves

Żółte kartki Radomiak Radom: Roberto Alves 4' Raphael Rossi 53' Luís Machado 59' Mike Cestor 62'

Żółte kartki Stal Mielec: Alex Vallejo 40' Krystian Getinger 59' Marcin Flis 65' Mateusz Matras 69'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia meczu - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Radomiak Radom stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Stal Mielec podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Gornik Zabrze.

Fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Roberto Alves Alex Vallejo nader często zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między graczami bywają nader zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska nie są interesujące. Nieprzerwanie natrafiamy na nieczyste faule, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Radomiak Radom oraz Stal Mielec oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.