Stal Mielec - Pogon Szczecin, wynik spotkania: 0-1

Stal Mielec - Pogon Szczecin wynik 0-1. W dniu 2022-02-18 19:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Stal Mielec oraz Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie meczu między Stal Mielec a Pogon Szczecin wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: V. Bichakhchyan 90' 0-1

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 18'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Luka Zahović -5' Kamil Drygas -5' Sebastian Kowalczyk 28' Damian Dąbrowski 86'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Stal Mielec stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Cracovia Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Arkadiusz Kasperkiewicz Luka Zahović niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym fanom mnóstwo przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami są bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to widowiska drętwe. Natrafiamy na widowiskowe asysty i bramki, nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Stal Mielec i Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR.