Spotkanie Pogon Szczecin - Stal Mielec dnia 2023-11-25 16:30 na obiekcie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera - końcowy wynik 2-3

Mecz pomiędzy drużynami Pogon Szczecin i Stal Mielec zakończył się wynikiem 2-3. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, było częścią 16. kolejki Ekstraklasy. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 2-1 na korzyść Pogoni Szczecin. Data i godzina meczu to 25 listopada 2023 roku o godzinie 16:30.

Mecz Pogon Szczecin - Stal Mielec: Relacja

W niedzielnym starciu drużyn Pogon Szczecin oraz Stal Mielec, emocje sięgały zenitu. Mecz rozegrany na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera był niezwykle zacięty i pełen zwrotów akcji, które skończyły się wynikiem 2-3 na korzyść gości.

W 6. minucie spotkania to drużyna Stal Mielec pierwsza wpisała się na listę strzelców, kiedy to I. Shkurin zdobył bramkę, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak Gospodarze szybko odpowiedzieli, a w 21. minucie V. Bichakhchyan wyrównał stan spotkania. Mniej niż 10 minut później, E. Koulouris poprowadził Pogon Szczecin do prowadzenia, ustalając wynik na 2-1 przed przerwą.

Po przerwie drużyna Stal Mielec nie zamierzała się poddawać, a I. Shkurin zdobył swoją drugą bramkę w 55. minucie, doprowadzając do remisu 2-2. Mecz był niezwykle zacięty, a emocje sięgały zenitu. W końcówce spotkania to znów I. Shkurin okazał się bohaterem, strzelając decydującą bramkę w 84. minucie, ustalając ostateczny wynik na 2-3 dla Stal Mielec.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, w 42. minucie Marco Ehmann otrzymał żółtą kartkę dla drużyny gości. Ostatecznie to Stal Mielec cieszyła się ze zwycięstwa, a Pogon Szczecin musi teraz skupić się na kolejnych meczach, mając przed sobą starcia z Gornik Zabrze oraz Warta Poznań. Natomiast Stal Mielec zmierzy się z ŁKS Łódź, Widzew Łódź oraz Cracovią Kraków.