Spotkanie między Pogon Szczecin oraz Stal Mielec dnia 2023-11-25 16:30: 2-3

Dziś miało miejsce niezwykle emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Pogon Szczecin i Stal Mielec. Mecz, który odbył się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, zakończył się wynikiem 2-3 na korzyść Stali Mielec, pozostawiając kibiców w napięciu do ostatnich minut. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Pogoni 2-1, jednak druga połowa przyniosła zwrot akcji, który zadecydował o końcowym rezultacie. To starcie z pewnością zapadnie w pamięci fanów piłki nożnej na długo.

Mecz Piłki Nożnej: Pogon Szczecin vs Stal Mielec

Mecz rozgrywany pomiędzy drużynami Pogon Szczecin i Stal Mielec zakończył się wynikiem 2-3 na korzyść gości. Emocjonujące spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w ramach 16. kolejki Ekstraklasy.

Relacja z Meczu

Na początku spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie, gdyż już w 6. minucie Ihar Shkurin umieścił piłkę w bramce, wykorzystując asystę A. Jaunzems. Mieleccy zawodnicy szybko zdołali odpowiedzieć, aż w 21. minucie V. Bichakhchyan wyrównał wynik po asyście K. Grosickiego. Jednak Pogon Szczecin znów objął prowadzenie po trafieniu E. Koulourisa w 27. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się od szybkiego wyrównania gości - ponownie Ihar Shkurin trafił do siatki w 55. minucie, tym razem po asyście M. Domańskiego. Mecz zaostrzył się, a emocje sięgały zenitu, gdy w 84. minucie Ihar Shkurin zdobył swoją trzecią bramkę, dając prowadzenie Stal Mielec 2-3. Mimo starań Pogonu Szczecin, wynik nie uległ zmianie aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Spotkanie nie obyło się bez kartek - Marco Ehmann otrzymał żółtą kartkę w 42. minucie gry. Na boisku nie było jednak czerwonych kartek, co świadczy o fair play zawodników obu drużyn.

Następne mecze dla Pogon Szczecin to starcia z Gornikiem Zabrze oraz Wartą Poznań. Natomiast Stal Mielec zmierzy się z ŁKS Łódź, Widzewem Łódź oraz Cracovią Kraków.