Mecz Jagiellonia - Stal Mielec, wynik końcowy 4-0

Jagiellonia - Stal Mielec, wynik końcowy 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jagiellonia i Stal Mielec wynik to 3-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2022-09-12 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Jagiellonia oraz Stal Mielec.

Gole strzelali: Jesús Imaz 32' 1-0 Marc Gual 37' 2-0 Marc Gual 40' 3-0 Jesús Imaz Jesús Imaz 65' 4-0 F. Černych

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 29' Miłosz Matysik 63'

Żółte kartki Stal Mielec: David Poreba 86'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter spotkania to Tomasz Musial, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Jagiellonia stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Warta Poznań natomiast Stal Mielec podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Korona Kielce.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi starcia ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych napastników i obrońców zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Taras Romanczuk David Poreba systematycznie gwarantują wyborowym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy drużynami są zagorzałe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania usypiające. Nieustannie obserwujemy brutalne faule, zapadające w pamięć asysty i bramki, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa. Jagiellonia i Stal Mielec jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.