Mecz między Widzew Łódź i Stal Mielec dnia 2023-04-08 13:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź - 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Widzew Łódź i Stal Mielec wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2023-04-08 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Widzew Łódź a Stal Mielec.

Gole strzelali: B. Ciepiela 10' 0-1 M. Flis M. Mak 52' 0-2

Żółte kartki Widzew Łódź: Juljan Shehu 47' Jordi Sánchez 90'

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 35'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Widzew Łódź zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Stal Mielec z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Juljan Shehu Marcin Flis częstokroć zaserwowały wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na wspaniałe asysty oraz gole, brutalne faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż spotkania nudzą fana. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, oglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Widzew Łódź i Stal Mielec i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.