Na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu miał miejsce mecz między Stal Mielec i Miedz Legnica - końcowy wynik 1-1

Stal Mielec - Miedz Legnica, wynik 1-1. Dnia 2023-04-17 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się Stal Mielec i Miedz Legnica.

Pierwsza połowa meczu między Stal Mielec a Miedz Legnica zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Chuca 57' 0-1 Koldo Obieta M. Matras 90' 1-1 Leândro

Żółte kartki Stal Mielec: Bartłomiej Ciepiela 47' Fabian Hiszpański 51' Alex Vallejo 77' Alex Vallejo 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: Dawid Drachal 10' Kamil Drygas 52' Dimitar Velkovski 70' Chuca 82'

Czerwone kartki Stal Mielec: Alex Vallejo 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Stal Mielec stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Lechia Gdansk natomiast Miedz Legnica podejmie Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin.

Liczni kibice śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Bartłomiej Ciepiela Dawid Drachal nieustannie serwują wyborowym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty dodające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami zdarzają się zaciekłe, nie często okazuje się, że są to spotkania mało interesujące. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Stal Mielec oraz Miedz Legnica i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.