Dnia 2023-05-19 16:00 odbyło się spotkanie Zaglebie Lubin - Stal Mielec: wynik końcowy 2-0

Zaglebie Lubin - Stal Mielec 2-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin i Stal Mielec zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-05-19 16:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Zaglebie Lubin a Stal Mielec.

Gole strzelali: T. Gaprindashvili 33' 1-0 D. Kurminowski 45' 2-0 Ł. Łakomy

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Stal Mielec: Bartłomiej Ciepiela 50' Kamil Kruk 89'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz natomiast Stal Mielec z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Bartłomiej Ciepiela raz za razem serwują wspaniałym fanom wiele niezapomnianych emocji. Potyczki pomiędzy drużynami są niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to potyczki drętwe. Systematycznie zdarzają się wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Zaglebie Lubin i Stal Mielec z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.