Spotkanie Stal Mielec vs Korona Kielce, wynik końcowy 2-3

Stal Mielec vs Korona Kielce, wynik 2-3. Dnia 2023-09-29 16:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Stal Mielec a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Mielec a Korona Kielce wynik to 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: E. Shikavka 20' 0-1 Nono M. Remacle 22' 0-2 M. Czyżycki K. Getinger 33' 1-2 J. Konstantyn 74' 1-3 Y. Hofmeister B. Esselink 90' 2-3 M. Matras

Żółte kartki Stal Mielec: Marco Ehmann 9' Piotr Wlazło 60'

Żółte kartki Korona Kielce: Marcus Godinho 15' Martin Remacle 34' Jacek Podgórski 58' Mateusz Czyżycki 62'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia spotkania - Malec Pawel, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Legia Warszawa natomiast Korona Kielce z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Puszcza Niepołomice.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu z entuzjazmem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Marco Ehmann Marcus Godinho często serwują pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Stale trafiamy na przechodzące do historii asysty oraz gole, brutalne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że potyczki nie są interesujące. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Stal Mielec oraz Korona Kielce i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.