Mecz Stal Mielec - Radomiak Radom, wynik końcowy 2-0

Dnia 2023-08-25 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Stal Mielec a Radomiak Radom.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Mielec a Radomiak Radom wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: B. Esselink 22' 1-0 K. Getinger Ł. Gerstenstein 45' 2-0 K. Hinokio

Żółte kartki Stal Mielec: Koki Hinokio 31' Marco Ehmann 42' Łukasz Gerstenstein 46'

Żółte kartki Radomiak Radom: Luizão 78' Jan Grzesik 84'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania to Karol Arys, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stal Mielec stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Lech Poznan a Radomiak Radom podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Puszcza Niepołomice.

Oddani kibice z dużym zapałem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak Koki Hinokio Luizão często zagwarantowały wyśmienitym kibicom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Stale zdarzają się brutalne faule, idealnie wyliczone asysty i gole gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to potyczki statyczne. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Stal Mielec i Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.