Piast Gliwice kontra Stal Mielec, wynik spotkania: 1-1

Piast Gliwice kontra Stal Mielec 1-1. W dniu 2021-12-18 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Stal Mielec.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Piast Gliwice i Stal Mielec zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: M. Chrapek 43' 1-0 D. Kądzior K. Hinokio 56' 1-1 F. Piasecki

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Lipski 23' Kristopher Vida 58' Tom Hateley 63' Jakub Holúbek 70' Michał Chrapek 78'

Żółte kartki Stal Mielec: Michał Gliwa -5' Bozhidar Chorbadzhiyski 39' Mateusz Matras 89' Kamil Koscielny 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia spotkania - Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Slask Wroclaw natomiast Stal Mielec z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Pogon Szczecin.

W dzisiejszych czasach wierni fani piłki nożnej śledzą bardzo interesujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Patryk Lipski Michał Gliwa nieraz zapewniły kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się spektakularne asysty i gole, nieprzepisowe faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się, że mecze nas męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Piast Gliwice i Stal Mielec w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.