Spotkanie Lechia Gdansk vs Stal Mielec, wynik końcowy 1-0

Dnia 2022-10-30 14:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Lechia Gdansk a Stal Mielec.

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk a Stal Mielec wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Łukasz Zwoliński 73' 1-0 Ilkay Durmus

Żółte kartki Lechia Gdansk: Łukasz Zwoliński 90' Rafał Pietrzak 90'

Żółte kartki Stal Mielec: Adam Ratajczyk 16' Said Hamulic 45'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia meczu - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Piast Gliwice a Stal Mielec z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Lech Poznan.

Kibice z zapałem śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Łukasz Zwoliński Adam Ratajczyk często zagwarantowały kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Interesujące potyczki między drużynami zdarzają się niezwykle zażarte, nie często bywa, iż są to widowiska nudne. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Lechia Gdansk i Stal Mielec jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.