Spotkanie Stal Mielec kontra Legia Warszawa, wynik 2-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Stal Mielec a Legia Warszawa zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-04-30 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Stal Mielec a Legia Warszawa.

Gole strzelali: K. Getinger 5' 1-0 P. Wszołek 30' 1-1 M. Rosołek A. Kasperkiewicz 34' 2-1 M. Domański

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 59' Dominik Steczyk 90'

Żółte kartki Legia Warszawa: Maciej Rosołek 27' Bartosz Slisz 45' Rafael Lopes 47' Benjamin Verbič 70' Tomáš Pekhart 74'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia meczu - P. Lasyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Legia Warszawa z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Cracovia Krakow.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Arkadiusz Kasperkiewicz Maciej Rosołek raz za razem zapewniły fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wyjątkowe asysty i bramki, nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze nudne. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Stal Mielec i Legia Warszawa jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.