Dnia 2022-04-24 10:30 na obiekcie INEA Stadion miało miejsce spotkanie Lech Poznan kontra Stal Mielec - wynik końcowy 3-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Lech Poznan a Stal Mielec wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2022-04-24 10:30 na stadionie INEA Stadion odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan i Stal Mielec.

Gole strzelali: Dominik Steczyk 2' 0-1 Maksymilian Sitek João Amaral 12' 1-1 Mikael Ishak Mikael Ishak 31' 2-1 Pedro Rebocho Mateusz Żyro 49' 3-1

Żółte kartki Lech Poznan: Dawid Kownacki 79'

Żółte kartki Stal Mielec: Maciej Domański 61'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia meczu to Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznan stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Warta Poznań natomiast Stal Mielec podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Slask Wroclaw.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak Dawid Kownacki Maciej Domański wielokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Stale zdarzają się przechodzące do historii bramki oraz asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Cieszące oko zmagania między drużynami futbolowymi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to spotkania mało interesujące. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Lech Poznan i Stal Mielec oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak INEA Stadion.