Spotkanie Raków Częstochowa vs Stal Mielec zakończone wynikiem 2-0 dnia 2023-08-19 15:30 na obiekcie Miejski Stadion Piłkarski Raków

Raków Częstochowa vs Stal Mielec, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Raków Częstochowa a Stal Mielec zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2023-08-19 15:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Raków Częstochowa a Stal Mielec.

Gole strzelali: G. Papanikolaou 45' 1-0 D. Drachal B. Nowak 63' 2-0 B. Lederman

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ben Lederman 34' Fran Tudor 49' Łukasz Zwoliński 61'

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 46' Koki Hinokio 55' Marco Ehmann 88'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter spotkania - Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Raków Częstochowa zmierzy się już z FC Copenhagen, następne spotkania z drużynami FC Copenhagen i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Stal Mielec z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Zaglebie Lubin.

Oddani kibice z dużym zapałem śledzą bardzo fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi Ben Lederman Piotr Wlazło częstokroć zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że potyczki męczą fana. Zdarzają się książkowe asysty oraz bramki, brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Raków Częstochowa oraz Stal Mielec z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.