Stal Mielec - Radomiak Radom, wynik meczu 1-1

Stal Mielec - Radomiak Radom, wynik 1-1. Dnia 2022-07-25 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec oraz Radomiak Radom.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stal Mielec a Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: Dawid Abramowicz 55' 0-1 Thabo Cele Said Hamulic 70' 1-1 Krystian Getinger

Żółte kartki Stal Mielec: Dominykas Barauskas 42' Mikołaj Lebedyński 77'

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 29' Filipe Nascimento 34' Raphael Rossi 72'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Stal Mielec stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Lechia Gdansk.

Dzisiaj wielu fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Dominykas Barauskas Mateusz Cichocki stale gwarantują kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są zażarte, bardzo rzadko okazuje się, iż są to widowiska mało interesujące. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Udział takich lubianych zespołów jak Stal Mielec i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.