Dnia 2023-01-27 19:30 odbyło się spotkanie Stal Mielec vs Lech Poznan zakończone wynikiem 0-0

Stal Mielec vs Lech Poznan, wynik końcowy 0-0. Dnia 2023-01-27 19:30 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Stal Mielec a Lech Poznan.

Po pierwszej połowie meczu między Stal Mielec a Lech Poznan wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 45' Mateusz Matras 58' Maciej Domański 84' Alex Vallejo 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Radosław Murawski 3' Bartosz Salamon 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia meczu - Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Stal Mielec zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Lech Poznan zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Wisla Plock.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Arkadiusz Kasperkiewicz Radosław Murawski raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zmagania między piłkarzami ligowymi są bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska przynudzają. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtą kartką, idealne gole i asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Stal Mielec i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.

Dowiedz się czegoś nowego o sportach, które kochają Polacy - Sprawdź link!