Spotkanie między Piast Gliwice i Stal Mielec dnia 2022-08-21 15:30 na obiekcie Stadion Miejski - końcowy wynik 4-0

Piast Gliwice kontra Stal Mielec 4-0.

Pierwsza część spotkania między Piast Gliwice a Stal Mielec zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2022-08-21 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 6. Zmierzyły się Piast Gliwice i Stal Mielec.

Gole strzelali: Kamil Wilczek 23' 1-0 Kamil Wilczek 50' 2-0 Grzegorz Tomasiewicz Kamil Wilczek 55' 3-0 Michał Chrapek Damian Kądzior 73' 4-0 Michał Chrapek

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 43' Alexandros Katranis 68'

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 69' Mateusz Matras 69'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter meczu - Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Piast Gliwice stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Lechia Dzierżoniów i Miedz Legnica a Stal Mielec zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Slask Wroclaw.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice futbolu śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Michał Chrapek Arkadiusz Kasperkiewicz nierzadko zaserwowały fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zmagania między graczami z ligi bywają bardzo zażarte, nie często okazuje się, iż są to spotkania nie warte uwagi. Zdarzają się widowiskowe asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto śledzić spotkania sportowe ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Piast Gliwice i Stal Mielec i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.