Mecz Stal Mielec - Jagiellonia na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu: końcowy wynik 1-1

Stal Mielec - Jagiellonia, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Stal Mielec i Jagiellonia zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-03-04 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Stal Mielec a Jagiellonia.

Gole strzelali: M. Matysik 48' 0-1 B. Nastić K. Wrzesiński 89' 1-1 M. Matras

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 75'

Żółte kartki Jagiellonia: Bojan Nastić 39' Fedor Černych 49' Przemysław Mystkowski 78' Miłosz Matysik 83'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Stal Mielec stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Cracovia Krakow a Jagiellonia zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Zaglebie Lubin.

Kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Marcin Flis Bojan Nastić stale serwują własnym stałym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami okazują się niezwykle zażarte, nie często bywa, że są to potyczki nie warte uwagi. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, brutalne faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa. Stal Mielec i Jagiellonia oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.