Mecz Stal Mielec vs Piast Gliwice, wynik 0-2

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Mielec i Piast Gliwice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2023-03-03 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Stal Mielec a Piast Gliwice.

Gole strzelali: P. Dziczek 80' 0-1 K. Wilczek 88' 0-2 G. Tomasiewicz

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 27' Arkadiusz Kasperkiewicz 74' Maciej Wolski 79' Alex Vallejo 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Jakub Czerwiński 42' Damian Kądzior 43'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Mielec stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Jagiellonia natomiast Piast Gliwice z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze.

Bardzo często wierni fani śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Marcin Flis Jakub Czerwiński często serwują pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Walki między drużynami bywają nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska mało interesujące. Stale trafiamy na bezwzględne faule, widowiskowe asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa. Stal Mielec i Piast Gliwice oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.