Zaglebie Lubin kontra Stal Mielec, wynik spotkania: 3-1

Zaglebie Lubin kontra Stal Mielec, wynik 3-1. W dniu 2022-04-08 16:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin a Stal Mielec zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: O. Zawada 56' 0-1 M. Doležal 71' 1-1 K. Chodyna E. Daniel 79' 2-1 M. Doležal 84' 3-1 T. Pieńko

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Saša Balić 45' Łukasz Lakomy 89'

Żółte kartki Stal Mielec: Oskar Zawada 38' Maksymilian Sitek 50' Przemyslaw Maj 90'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia spotkania - Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Lubin stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Lechia Gdansk a Stal Mielec z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Legia Warszawa.

Kibice śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Saša Balić Oskar Zawada częstokroć zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele niesamowitych przeżyć. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to spotkania nudne. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Zaglebie Lubin i Stal Mielec w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.