Na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu dnia 2023-05-27 15:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Stal Mielec i Warta Poznań: wynik 1-0

Stal Mielec - Warta Poznań, wynik końcowy 1-0. Dnia 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się Stal Mielec i Warta Poznań.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec a Warta Poznań zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: F. Gerbowski 24' 1-0

Żółte kartki Stal Mielec:

Żółte kartki Warta Poznań: Kajetan Szmyt 50'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Warta Poznań z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy jak Kajetan Szmyt często zapewniają własnym wiernym entuzjastom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki statyczne. Ustawicznie natrafiamy na bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, wyjątkowe asysty czy bramki, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Stal Mielec i Warta Poznań i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.