Mecz między Korona Kielce oraz Stal Mielec zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Suzuki Arena dnia 2022-10-14 16:00

W dniu 2022-10-14 16:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Korona Kielce a Stal Mielec.

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce i Stal Mielec zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: M. Matras 5' 0-1 M. Lebedyński S. Hamulic 45' 0-2 M. Flis

Żółte kartki Korona Kielce: Konrad Forenc 8' Yevgeni Shikavka 55' Jacek Podgórski 79' Janusz Nojszewski 81' Saša Balić 90' Adrian Danek 90'

Żółte kartki Stal Mielec: Kamil Kruk 53' Fabian Hiszpański 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Stal Mielec: Mateusz Matras 87'

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Piast Gliwice natomiast Stal Mielec podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Lechia Gdansk.

Liczni kibice śledzą pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. Konrad Forenc Kamil Kruk niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się idealne asysty i gole, bezlitosne sytuacje z faulem dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między graczami z ligi zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że są to widowiska drętwe. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Korona Kielce i Stal Mielec jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Suzuki Arena.