Stal Mielec kontra Cracovia Krakow, wynik spotkania: 1-2

Stal Mielec kontra Cracovia Krakow 1-2.

Po pierwszej połowie meczu między Stal Mielec a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-04-01 16:00 na stadionie Stadion Stali Mielec odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec i Cracovia Krakow.

Gole strzelali: K. Pestka 11' 0-1 Rivaldinho S. Hanca 33' 0-2 M. Domański 90' 1-2

Żółte kartki Stal Mielec: Grzegorz Tomasiewicz 31' Krystian Getinger 32' Arkadiusz Kasperkiewicz 76' Marcin Flis 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Kamil Pestka 44' Kamil Pestka 78' Sergiu Hanca 78' Michal Siplak 80' Matej Rodin 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Kamil Pestka 78'

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Wajda, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Lech Poznan. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Radomiak Radom.

Liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Grzegorz Tomasiewicz Kamil Pestka nieraz zaserwowały kapitalnym fanom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami futbolowymi są zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to spotkania nużące. Zdarzają się książkowe asysty oraz bramki, ostre faule zapewniające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Stal Mielec oraz Cracovia Krakow oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Stali Mielec.