Back to Top

Stal Mielec - Widzew Łódź 0-0

Stal Mielec vs Widzew Łódź, wynik spotkania - 0-0

W dniu 13 kwietnia 2024 roku na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stal Mielec i Widzew Łódź. Pomimo dużego zaangażowania obu zespołów, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mimo braku bramek, emocje sięgały zenitu, a kibice mogli śledzić dynamiczną grę obu ekip. Jak przebiegała rywalizacja na boisku? Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego starcia!

Mecz Stal Mielec vs Lech Poznan 0-0

Mecz między Stal Mielec i Lech Poznan zakończony wynikiem 0-0 dnia 2024-04-01 13:00

W sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Stali Mielec i Lecha Poznań w ramach 26. kolejki Ekstraklasy. Mimo zaciętej rywalizacji i dużego zaangażowania obu ekip, ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0, pozostawiając kibiców z napiętymi nerwami do ostatniego gwizdka sędziego.

Korona Kielce - Stal Mielec, wynik końcowy 1-0

Korona Kielce - Stal Mielec, wynik spotkania 1-0

W dniu 6 kwietnia 2024 roku na Suzuki Arena odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Korony Kielce i Stali Mielec. Mecz ten przyniósł wiele emocji oraz jedno bramkowe trafienie, które zadecydowało o losach spotkania. Czytelnicy mogą spodziewać się szczegółowej relacji z tego starcia, które miało miejsce zaledwie dwa dni temu.

Stal Mielec vs Lech Poznan 0-0

Stal Mielec vs Lech Poznan, wynik spotkania: 0-0

W najnowszym spotkaniu Ekstraklasy drużyny Stali Mielec i Lecha Poznań zmierzyły się na boisku, dając kibicom emocjonujące widowisko. Mecz zakończył się remisem 0-0, a żadna z ekip nie zdołała znaleźć drogi do siatki rywala. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim w Mielcu o godzinie 13:00 dnia 1 kwietnia 2024 roku.

Zaglebie Lubin vs Stal Mielec, wynik końcowy 0-0

Spotkanie Zaglebie Lubin vs Stal Mielec na stadionie Stadion Zagłębia Lubin - 0-0

W meczu pomiędzy Zaglebie Lubin a Stal Mielec, który odbył się 15 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na Stadionie Zagłębia Lubin, obie drużyny podzieliły się punktami, remisując 0-0. Spotkanie w ramach 25. kolejki Ekstraklasy nie przyniosło klarownego zwycięzcy, pozostawiając kibiców z napięciem oczekujących na kolejne emocje.

Radomiak Radom kontra Stal Mielec zakończony wynikiem 2-1

Spotkanie między Radomiak Radom i Stal Mielec na obiekcie Stadion im. Braci Czachorów dnia 2024-03-04 18:00: 2-1

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Radomiaka Radom i Stali Mielec. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie im. Braci Czachorów, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Radomiaka 1-0, a ostateczny rezultat został ustalony po pełnym 90-minutowym pojedynku.

Stal Mielec kontra Ruch Chorzów wynik 3-1

Mecz Stal Mielec kontra Ruch Chorzów, wynik końcowy 3-1

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Stali Mielec i Ruchu Chorzów. Stal Mielec wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali wynikiem 3-1. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-0, co pozwoliło im utrzymać przewagę do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz odbył się w ramach 24. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź, wynik końcowy 1-0

Stal Mielec vs ŁKS Łódź, wynik spotkania 1-0

W najnowszym starciu Ekstraklasy drużyna Stali Mielec podejmowała na własnym stadionie ekipę ŁKS Łódź. Spotkanie odbyło się 28 lutego o godzinie 17:30. Ostatecznie gospodarze zdołali wygrać 1-0, utrzymując jednobramkowe prowadzenie zarówno przed przerwą, jak i po niej. Jakie emocje towarzyszyły zawodnikom obu zespołów podczas tego starcia?

Mecz pomiędzy Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-0

Spotkanie między Stal Mielec i Raków Częstochowa dnia 2024-02-24 19:00 na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu - 0-0

W ostatnim spotkaniu 22. kolejki Ekstraklasy drużyny Stali Mielec i Rakowa Częstochowa zmierzyły się na boisku Stadionu Miejskiego w Mielcu. Mecz zakończył się remisem 0-0, pomimo starań obu zespołów żadna nie zdołała pokonać bramkarzy przeciwników. Starcie odbyło się w dniu 24 lutego 2024 roku o godzinie 19:00, a dziś, 26 lutego 2024 roku, analizujemy przebieg tego starcia.

Mecz Slask Wroclaw vs Stal Mielec wynik spotkania 0-1

Slask Wroclaw - Stal Mielec, wynik spotkania 0-1

W miniony wtorek, 16 lutego br., na Tarczyński Arenie odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Slask Wroclaw a Stal Mielec. Spotkanie w ramach 21. kolejki Ekstraklasy było pełne emocji, a ostateczny rezultat 0-1 na korzyść Stali Mielec sprawił, że kibice do samego końca byli w napięciu. Zarówno wynik na przerwę, jak i ten końcowy, nie pozostawiały wątpliwości co do determinacji obu zespołów.