Back to Top

Zaglebie Lubin vs Stal Mielec, wynik końcowy 0-0

Spotkanie Zaglebie Lubin vs Stal Mielec na stadionie Stadion Zagłębia Lubin - 0-0

W meczu pomiędzy Zaglebie Lubin a Stal Mielec, który odbył się 15 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na Stadionie Zagłębia Lubin, obie drużyny podzieliły się punktami, remisując 0-0. Spotkanie w ramach 25. kolejki Ekstraklasy nie przyniosło klarownego zwycięzcy, pozostawiając kibiców z napięciem oczekujących na kolejne emocje.

Radomiak Radom kontra Stal Mielec zakończony wynikiem 2-1

Spotkanie między Radomiak Radom i Stal Mielec na obiekcie Stadion im. Braci Czachorów dnia 2024-03-04 18:00: 2-1

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Radomiaka Radom i Stali Mielec. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie im. Braci Czachorów, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Radomiaka 1-0, a ostateczny rezultat został ustalony po pełnym 90-minutowym pojedynku.

Stal Mielec kontra Ruch Chorzów wynik 3-1

Mecz Stal Mielec kontra Ruch Chorzów, wynik końcowy 3-1

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Stali Mielec i Ruchu Chorzów. Stal Mielec wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali wynikiem 3-1. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-0, co pozwoliło im utrzymać przewagę do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz odbył się w ramach 24. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź, wynik końcowy 1-0

Stal Mielec vs ŁKS Łódź, wynik spotkania 1-0

W najnowszym starciu Ekstraklasy drużyna Stali Mielec podejmowała na własnym stadionie ekipę ŁKS Łódź. Spotkanie odbyło się 28 lutego o godzinie 17:30. Ostatecznie gospodarze zdołali wygrać 1-0, utrzymując jednobramkowe prowadzenie zarówno przed przerwą, jak i po niej. Jakie emocje towarzyszyły zawodnikom obu zespołów podczas tego starcia?

Mecz pomiędzy Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-0

Spotkanie między Stal Mielec i Raków Częstochowa dnia 2024-02-24 19:00 na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu - 0-0

W ostatnim spotkaniu 22. kolejki Ekstraklasy drużyny Stali Mielec i Rakowa Częstochowa zmierzyły się na boisku Stadionu Miejskiego w Mielcu. Mecz zakończył się remisem 0-0, pomimo starań obu zespołów żadna nie zdołała pokonać bramkarzy przeciwników. Starcie odbyło się w dniu 24 lutego 2024 roku o godzinie 19:00, a dziś, 26 lutego 2024 roku, analizujemy przebieg tego starcia.

Mecz Slask Wroclaw vs Stal Mielec wynik spotkania 0-1

Slask Wroclaw - Stal Mielec, wynik spotkania 0-1

W miniony wtorek, 16 lutego br., na Tarczyński Arenie odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Slask Wroclaw a Stal Mielec. Spotkanie w ramach 21. kolejki Ekstraklasy było pełne emocji, a ostateczny rezultat 0-1 na korzyść Stali Mielec sprawił, że kibice do samego końca byli w napięciu. Zarówno wynik na przerwę, jak i ten końcowy, nie pozostawiały wątpliwości co do determinacji obu zespołów.

Mecz Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 2-1

Stal Mielec vs Puszcza Niepołomice, wynik meczu: 2-1

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Stali Mielec i Puszczy Niepołomice na Stadionie Miejskim w Mielcu. Mecz rozegrany został trzy dni temu o godzinie 17:00. Choć wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Puszczy 1-0, ostatecznie to Stal Mielec wyszła zwycięsko z boiska, kończąc spotkanie rezultatem 2-1.

Mecz Cracovia Krakow - Stal Mielec, wynik 2-2

Mecz Cracovia Krakow - Stal Mielec, wynik końcowy 2-2

W miniony weekend na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Cracovia Krakow oraz Stal Mielec. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a emocje sięgały zenitu zarówno wśród zawodników, jak i kibiców. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, lecz druga połowa przyniosła wiele goli i niezwykłych momentów. Warto było śledzić to widowisko do samego końca.

Pogon Szczecin - Stal Mielec 2-3

Na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz Pogon Szczecin - Stal Mielec: 2-3

Mecz pomiędzy drużynami Pogon Szczecin i Stal Mielec zakończył się wynikiem 2-3. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, było częścią 16. kolejki Ekstraklasy. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 2-1 na korzyść Pogoni Szczecin. Data i godzina meczu to 25 listopada 2023 roku o godzinie 16:30.

Pogon Szczecin - Stal Mielec wynik spotkania 2-3

Spotkanie między Pogon Szczecin oraz Stal Mielec dnia 2023-11-25 16:30: 2-3

Dziś miało miejsce niezwykle emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Pogon Szczecin i Stal Mielec. Mecz, który odbył się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, zakończył się wynikiem 2-3 na korzyść Stali Mielec, pozostawiając kibiców w napięciu do ostatnich minut. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Pogoni 2-1, jednak druga połowa przyniosła zwrot akcji, który zadecydował o końcowym rezultacie. To starcie z pewnością zapadnie w pamięci fanów piłki nożnej na długo.