Stal Mielec - Jagiellonia, wynik spotkania: 1-1

Stal Mielec - Jagiellonia zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stal Mielec i Jagiellonia wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-04-03 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26 pomiędzy Stal Mielec a Jagiellonia.

Gole strzelali: Jesús Imaz 3' 0-1 Marc Gual M. Mak 50' 1-1 P. Żyra

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 57' Kamil Kruk 84'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 19' Michal Sáček 34' Aurelien Nguiamba 75' Miłosz Matysik 80'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia meczu - Damian Kos, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Stal Mielec stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce a Jagiellonia podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Warta Poznań.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Piotr Wlazło Taras Romanczuk nader często zapewniły własnym kibicom mnóstwo przeżyć. Trafiamy na wyśmienite asysty oraz bramki, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, iż zmagania przynudzają. Z tego względu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Stal Mielec i Jagiellonia jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.