Dnia 2023-02-17 17:00 miało miejsce spotkanie Cracovia Krakow vs Stal Mielec zakończone wynikiem 2-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cracovia Krakow i Stal Mielec zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-02-17 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Cracovia Krakow oraz Stal Mielec.

Gole strzelali: K. Hinokio 37' 0-1 M. Mak O. Kakabadze 47' 1-1 Y. Konoplyanka P. Makuch 85' 2-1 O. Kakabadze

Żółte kartki Cracovia Krakow: Karol Niemczycki 17' Patryk Makuch 86'

Żółte kartki Stal Mielec: Koki Hinokio 23' Marcin Flis 45'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Stal Mielec z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Legia Warszawa.

Fani z zapałem śledzą potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Karol Niemczycki Koki Hinokio wielokrotnie gwarantują wyborowym kibicom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zdarzają się ostre faule, przepiękne bramki czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to widowiska statyczne. Warto więc śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Cracovia Krakow i Stal Mielec z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.