Mecz Stal Mielec vs Wisla Plock zakończony wynikiem 1-1

Stal Mielec vs Wisla Plock, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec a Wisla Plock zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-22 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Stal Mielec a Wisla Plock.

Gole strzelali: P. Wlazło 19' 1-0 D. Warchoł 90' 1-1 Ł. Sekulski

Żółte kartki Stal Mielec: Bartosz Mrozek 74' Krystian Getinger 82'

Żółte kartki Wisla Plock: Anton Krivotsyuk 13' Mateusz Szwoch 33' Adam Chrzanowski 79'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Mielec zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań. Kolejno natomiast Wisla Plock zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow.

Liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Bartosz Mrozek Anton Krivotsyuk wielokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami ligowymi są bardzo zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to spotkania drętwe. Natrafiamy na przepiękne asysty czy bramki, ostre sytuacje z faulem dodające pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Stal Mielec oraz Wisla Plock z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.