Spotkanie Stal Mielec - Widzew Łódź dnia 2022-09-17 10:30 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu: 0-3

Stal Mielec - Widzew Łódź, wynik 0-3. W dniu 2022-09-17 10:30 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec i Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Mielec a Widzew Łódź wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: Jordi Sánchez 53' 0-1 P. Zieliński D. Kun 82' 0-2 J. Sypek 87' 0-3 D. Kun

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 50'

Żółte kartki Widzew Łódź: Serafin Szota 32'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Stal Mielec zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce a Widzew Łódź zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Zaglebie Lubin.

Fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Marcin Flis Serafin Szota nader często zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe potyczki między graczami są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że mecze nie są interesujące. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych,śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Stal Mielec i Widzew Łódź jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.