Mecz Radomiak Radom - Stal Mielec zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

 

Pierwsza połowa spotkania między Radomiak Radom a Stal Mielec zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-03-20 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom i Stal Mielec.

Gole strzelali: Oskar Zawada 44' 0-1 Grzegorz Tomasiewicz Karol Angielski 76' 1-1

Żółte kartki Radomiak Radom:

Żółte kartki Stal Mielec: Oskar Zawada 25' Mateusz Żyro 40' Maksymilian Sitek 68' Krystian Getinger 90' Damian Primel 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia spotkania to Tomasz Musial, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Radomiak Radom stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Górnik Łęczna a Stal Mielec z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań.

Wierni kibice futbolu śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze jak Oskar Zawada często gwarantują wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie natrafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki między piłkarzami z ligi są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze nużące. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Radomiak Radom i Stal Mielec jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.