Spotkanie Wisla Krakow - Stal Mielec, wynik 0-1

Wisla Krakow - Stal Mielec 0-1. W dniu 2022-02-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się Wisla Krakow oraz Stal Mielec.

Po pierwszej połowie meczu między Wisla Krakow oraz Stal Mielec wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: G. Tomasiewicz 11' 0-1 M. Domański

Żółte kartki Wisla Krakow: Enis Fazlagić 37' Konrad Gruszkowski 84'

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 30' Koki Hinokio 55'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia meczu to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Olimpia Grudziądz a Stal Mielec zmierzy się z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Jagiellonia.

Liczna grupa kibiców śledzi bardzo ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Enis Fazlagić Arkadiusz Kasperkiewicz wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom mnóstwo pozytywnych emocji. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, efektowne asysty czy bramki, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że są to potyczki nudne. Dlatego więc warto przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Wisla Krakow oraz Stal Mielec w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.