Dnia 2021-11-27 14:00 odbył się mecz między Slask Wroclaw i Stal Mielec zakończony wynikiem 2-1

 

Pierwsza połowa meczu między Slask Wroclaw a Stal Mielec zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2021-11-27 14:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się Slask Wroclaw i Stal Mielec.

Gole strzelali: M. Praszelik 77' 1-0 D. Štiglec B. Czorbadżijski 80' 1-1 D. Kort P. Schwarz 81' 2-1 D. Štiglec

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Żółte kartki Stal Mielec: Grzegorz Tomasiewicz 46' Krystian Getinger 85'

Czerwone kartki Slask Wroclaw: Konrad Poprawa 45'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Slask Wroclaw stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Cracovia Krakow natomiast Stal Mielec podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Piast Gliwice.

Oddani fani śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak Grzegorz Tomasiewicz nieustannie zapewniają własnym fanom emocje zapadające w pamięć. Nieustannie obserwujemy wspaniałe gole czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami bywają niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, że są to widowiska nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Slask Wroclaw oraz Stal Mielec oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.