Na obiekcie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz Warta Poznań - Stal Mielec: wynik końcowy 0-0

Pierwsza część spotkania między Warta Poznań i Stal Mielec zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-10-24 15:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Warta Poznań oraz Stal Mielec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Warta Poznań: Łukasz Trałka 90'

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 78'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Warta Poznań stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Stal Mielec z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Lechia Gdansk.

Coraz częściej oddani fani śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Łukasz Trałka Marcin Flis raz za razem zapewniły fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Walki między piłkarzami są niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż zmagania męczą fana. Natrafiamy na idealne gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich znanych drużyn jak Warta Poznań i Stal Mielec z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.