Spotkanie Stal Mielec kontra Radomiak Radom na stadionie Stadion MOSiR - 1-0

W dniu 2021-09-25 13:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się Stal Mielec i Radomiak Radom.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Mielec a Radomiak Radom wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Grzegorz Tomasiewicz 45' 1-0

Żółte kartki Stal Mielec: Krystian Getinger 38'

Żółte kartki Radomiak Radom: Michal Kaput 40' Filipe Nascimento 71' Damian Jakubik 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Mielec stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań. Kolejno natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Jagiellonia.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani piłki nożnej śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Krystian Getinger Michal Kaput niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wiele przeżyć. Trafiamy na wyśmienite bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między graczami okazują się nader zajadłe, rzadko zdarza się, że są to widowiska nudne. Dlatego więc warto oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Stal Mielec i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion MOSiR.